4Home Bavlněné povlečení Pruhy modrá, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

Nebesky modré bavlněné povlečení pro usínání jako na tom nejměkčím obláčku. Spojení uklidňující modré a jednoduchých... více informací »
4Home Bavlněné povlečení Pruhy
Značka: Biano
369 Kč
Ověřit dostupnost
Nebesky modré bavlněné povlečení pro usínání jako na tom nejměkčím obláčku. Spojení uklidňující modré a jednoduchých...

Nebesky modré bavlněné povlečení pro usínání jako na tom nejměkčím obláčku. Spojení uklidňující modré a jednoduchých geometrických vzorů je potěšením pro každé oko. Dopřejte své ložnici jednoduchou eleganci a svěží design. Usínejte v měkké a příjemné 100% bavlně, která zaručí pohodlný spánek.Povlečení je oboustranné – z jedné strany modré s jemnými bílými proužky, druhá strana je bílá s drobným geometrickým vzorem. Můžete ho tedy libovolně kombinovat a měnit svou postel každý den. Pro maximální pohodlí má povlečení praktické zapínání na zip.Souprava obsahuje:

2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 220 x 200 cm


Neodolatelný výrobek 4Home Bavlněné povlečení Pruhy modrá, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm lze nakoupit jednoduše tady a teď na našem webu zařazený v kategorii povlečení. Mrkněte na další výrobky ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt 4Home Bavlněné povlečení Pruhy modrá, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm od společnosti s výborným jménem Biano jde získat zrovna za super cenu. Aktuálně za 369 Kč.