Asir Nástěnná police BERLIN 60×68 cm bílá AS1217

Nástěnná police na vystavení knih, dekorací a spoustu dalšího. Díky jednoduchému modernímu stylu se hodí do každého domova.... více informací »
Asir Nástěnná police BERLIN
Značka: Biano
909,92 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná police na vystavení knih, dekorací a spoustu dalšího. Díky jednoduchému modernímu stylu se hodí do každého domova....

Nástěnná police na vystavení knih, dekorací a spoustu dalšího. Díky jednoduchému modernímu stylu se hodí do každého domova. Bílé barevné provedení. Vyrobeno z laminované dřevotřísky. Tloušťka materiálu: 1,8 cm. Počet polic: 2.

Oblíbený a akční produkt Asir Nástěnná police BERLIN máte možnost koupit bez obtíží tu na stránkách v populární kategorii police a poličky. Připravili jsme pro vás ještě podobné kousky z této populární rubriky za super cenu! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky Biano. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Asir Nástěnná police BERLIN 60x68 cm bílá AS1217 od přední společnosti Biano můžete najít právě nyní na našich stránkách se slevou. Nyní nakoupíte za 909,92 Kč.