Asir Nástěnná police EMSE 108×53,8 cm hnědá/antracit AS0795

Nástěnná police EMSE.Díky modernímu stylu se hodí téměř do každého domova.Vhodná pro vystavení knih, dekorací, květin a... více informací »
Asir Nástěnná police EMSE 108x53
Značka: Biano
1 749,66 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná police EMSE.Díky modernímu stylu se hodí téměř do každého domova.Vhodná pro vystavení knih, dekorací, květin a...

Nástěnná police EMSE.Díky modernímu stylu se hodí téměř do každého domova.Vhodná pro vystavení knih, dekorací, květin a spoustu dalšího.Vyrobeno z laminované dřevotřísky. Tloušťka materiálu: 1,8 cm.Kombinace tmavě hnědé barvy a antracitu.

Tento diskontní produkt můžete najít také tady na našem webu v rubrice police a poličky. Nyní můžete koupit jiné produkty z této populární kategorie za super ceny! Oblíbený dodavatel Biano vyrábí kvalitní výrobky.! A to ještě není vše! To ale není všechno, máme toho více! Mrkněte také na další vybrané produkty od dodavatele Biano. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek Asir Nástěnná police EMSE 108x53,8 cm hnědá/antracit AS0795 originál od výrobce Biano můžete pořídit u nás skutečně levně! Aktuálně za 1 749,66 Kč.