Barová židle R-designwood 003

Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu zaujme na první pohled. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má... více informací »
Barová židle R-designwood 003
Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu zaujme na první pohled. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má...

Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu zaujme na první pohled. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má zbroušené strany (rohy) a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu. Dodáváme smontované. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z dubového dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 30

Tento akční a ve slevě produkt Barová židle R-designwood 003 od skvělé a známé značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte zde za super cenu! Nyní můžete mít za 5 133 Kč.