Buddy Toys BOT 1012 Dětský domeček MAGICAL UNI

Pohádkový zahradní domeček Magical Uni značky Buddy toys okouzlí vaše děti i vás.Útulný domek má otevírací dvěře s... více informací »
Buddy Toys BOT 1012 Dětský domeček MAGICAL
Značka: Biano
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Pohádkový zahradní domeček Magical Uni značky Buddy toys okouzlí vaše děti i vás.Útulný domek má otevírací dvěře s...

Pohádkový zahradní domeček Magical Uni značky Buddy toys okouzlí vaše děti i vás.Útulný domek má otevírací dvěře s poštovní schránkou a okna s okenicemi. Nabízí tak spoustu legrace a prostoru pro hry. Kreativitu dětí podpoří samolepky, pomocí kterých si domek můžou vyzdobit. Robustní konstrukci snadno smontujete dohromady. Celý domeček je vyrobený s ohledem na nejmenší děti a díky tomu zaručuje bezpečnost při hře. Všechny díly se velmi snadno udržují čisté. Domek je vhodný do interiéru i exteriéru.


Tento kvalitní a žádaný kousek Buddy Toys BOT 1012 Dětský domeček jde sehnat právě teď tu na našich stránkách zařazený v kategorii dětské domečky. Nyní koupíte ještě podobné výrobky z této populární sekce z pohodlí domova.

Velmi žádaný výrobek Buddy Toys BOT 1012 Dětský domeček MAGICAL UNI od našeho výrobce Biano snadno můžete sehnat momentálně na našich stránkách opravdu výhodně! Momentálně k dispozici za 1 599 Kč.