Combi Board whiteboard / korek 45 × 60 cm

Korkové nástěnky jsou skvělým prostředkem k vyvěšování tiskovin, poznámek a fotografií, whiteboardy a černé tabule zase... více informací »
Combi Board whiteboard / korek
Značka: Biano
785 Kč
Ověřit dostupnost
Korkové nástěnky jsou skvělým prostředkem k vyvěšování tiskovin, poznámek a fotografií, whiteboardy a černé tabule zase...

Korkové nástěnky jsou skvělým prostředkem k vyvěšování tiskovin, poznámek a fotografií, whiteboardy a černé tabule zase nabízejí možnost rychlého popisování a mazání podle potřeby, zpravidla s možností využití magnetů. A proč to nespojit do jednoho výrobku? Přesně tato filosofie stála u zrodu řady Combi Board. Tento model s elegantním dřevěným rámem kombinuje whiteboard s korkovou nástěnkou. Je určen k zavěšení na stěnu, takže nezabere v místnosti prakticky žádné místo. Je jen na vás, zda tabuli nainstalujete vodorovně, nebo svisle – její konstrukce umožňuje obojí. Montážní materiál je součástí balení.

Hodně prodávaný produkt Combi Board whiteboard / korek 45 × 60 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Biano k dostání ještě dnes za výprodejovou cenu! V akci za 785 Kč.