Continenta Continenta C4851 – Kuchyňské prkénko 42,5×29 cm akácie GG174

Kuchyňské prkénko z kvalitního tvrdého dřeva. Materiál: akáciové dřevo - mozaika individuálně lepených dřevěných kostek.... více informací »
Continenta Continenta C4851 - Kuchyňské prkénko 42
Značka: Biano
2 148,96 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňské prkénko z kvalitního tvrdého dřeva. Materiál: akáciové dřevo - mozaika individuálně lepených dřevěných kostek....

Kuchyňské prkénko z kvalitního tvrdého dřeva. Materiál: akáciové dřevo – mozaika individuálně lepených dřevěných kostek. Integrované kovové logo. Odtoková drážka s odkapávací plochou. Propracovaný nadčasový design. Vysoce kvalitní odolné zpracování. Olejovaný povrch pro ochranu dřeva a podporu jeho antibakteriálních vlastností. Dřevo je přírodní produkt, omývejte jej pouze vlhkým hadříkem a nechávejte oschnout ve svislé poloze. Pravidelným ošetřením dřeva rostlinným olejem prodlužujete jeho životnost. Nemyjte v myčce na nádobí. Intenzivní vlhkost a teplotní rozdíly mohou vést k deformacím, trhlinám a zabarvení.

Unikátní a žádaný kus Continenta Continenta C4851 – Kuchyňské můžete dostat pohodlně tu na webu v oblíbené sekci kuchyňská prkénka. Najděte si nové produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova! U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete více skvělých kousků od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční a ve slevě produkt Continenta Continenta C4851 - Kuchyňské prkénko 42,5x29 cm akácie GG174 od výrobce s dlouholetou historií Biano snadno můžete pořídit v naší nabídce za nejnižší cenu. Právě teď jen za 2 148,96 Kč.