DekorStyle Stojan na květiny Fleann 95 cm bílý

Moderní trojitý stojan na květiny v loft stylu. Díky své jednoduchosti a jedinečnému designu však bude stojan perfektním doplňkem... více informací »
DekorStyle Stojan na květiny Fleann 95
Značka: Biano
1 115 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní trojitý stojan na květiny v loft stylu. Díky své jednoduchosti a jedinečnému designu však bude stojan perfektním doplňkem...

Moderní trojitý stojan na květiny v loft stylu. Díky své jednoduchosti a jedinečnému designu však bude stojan perfektním doplňkem jakéhokoli stylu bytu, pokoje nebo domu. Díky pevnému a odolnému designu bude také ideální pro balkon, zahradu, altán nebo verandu. Stojan je vyroben z ocelového drátu s práškovým nástřikem v bílé barvě, proto je odolný vůči vnějším faktorům a deformacím. Stojan je odolný, lehký a stabilní, takže jej lze univerzálně využít doma nebo na zahradě. Rozměry se mohou lišit od skutečných o 2-3 cm, protože výrobek je vyráběn ručně.

Specifikace produktu:

Materiál: kov
Barva: bílá
Styl: loft
Výška: 95 cm
Šířka: 45 cm
Hloubka: 35 cm
Průměr: 24 cm

Zcela unikátní produkt DekorStyle Stojan na květiny Fleann 95 cm bílý od dodavatele s dlouholetou historií Biano snadno naleznete zde teď právě trvale výhodně. Nyní lze objednat jen za 1 115 Kč.