NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Pro děti
  3. dětský nábytek
  4. jídelní židličky
  5. Dětská jídelní židle Teddy modrá

Dětská jídelní židle Teddy modrá

Velmi oblíbený produkt Dětská jídelní židle Teddy modrá od spolehlivého výrobce ECOTOYS pohodlně pořídíte u nás za extra cenu. V současnosti pořídíte za cenu 1 885 Kč.
Dětská jídelní židle Teddy
Ověřit dostupnost
Značka: ECOTOYS
1 885

Správně tvarované sedadlo zaručuje správnou polohu pro vaše dítě. Sedadlo je vybaveno pohodlnou opěrkou pro nohy s možností nastavení ve 4 krocích. Nechybí ani prvek, který zabraňuje sklouznutí dítěte ze sedadla. Potah sedadla lze v případě potřeby snadno sejmout a prát při 30 stupních. Židlička je vybavena speciálními protiskluzovými nožkami.

Zvýšené okraje podložky znamenají, že se na podlahu nic nevylije. Na podnose jsou dvě barevné hračky, které pobízejí vaše batole ke hře a udělají mu radost z jeho používání .

Sedadlo lze sklopit a rozložit do 1 sekundy, stačí stisknout tlačítko na boku sedadla. Židlička obsahuje i 3-bodové bezpečnostní pásy.

Specifikace:
– max. zatížení až 50 kg
– rozměr: 94 x 68 x 48 cm.
– hmotnost: 6 kg
– od 6 do 36 měsíců
– certifikace: EN71, SGS, EN14988

Materiál: Plast, Nastavení: Bez polohování, Nosnost: 50 kg, Typ: 3v1, Vhodné od: 6 měsíců, Výbava: Protiskluzové nohy, Zabezpečení: 3bodový pás, Délka: 68 cm, Šířka: 48 cm, Výška: 94 cm