NábytekŠpaninger.cz

Dětská pohovka Veverka v lese – šedá

Tento kvalitní výrobek Dětská pohovka Veverka v lese - šedá od značky se skvělou pověstí Biano máte možnost získat zrovna téměř zdarma. Na našich stránkách za 1 799 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 799

Dětská pohovka Veverka v lese – šedá
Rozkládací dětská pohovka s polštářkem a bobkem zdarma. Může sloužit na spaní, odpočívání, hraní, kreslení nebo jen ke koukání na televizi. Veselé barvy a moderní tvar dodají dětskému pokojíčku tu správnou atmosféru. Sedačka je velmi pohodlná a snadno rozložitelná, neobsahuje žádné tvrdé prvky, na kterých by se mohlo dítě zranit. Vyrobená je z molitanové pěny, dítě s ní tedy dokáže snadno manipulovat samo. Zároveň je pohovka díky pevnému opěradlu stabilní a dítě se může bez obav opřít. Na výrobu pohovek byly použity velice kvalitní certifikované materiály. Potah je z kvalitní bavlny, je sundavací, můžete ho tedy pohodlně vyprat při teplotě 30°C. V ceně pohovky je polštářek, bobek a čtvrtý dopínací sedák, který využijete při rozložení gauče nebo pro vyvýšení sezení.
Vlastnosti výrobku:
Materiál potahu: 100% Bavlna s přidaným weluremRozměry složené pohovky: šířka 98 cm, výška 59 cm, hloubka 48 cmRozměry rozložené pohovky: šířka 98 cm, výška 59 cm, délka 168 cmPlocha na spaní při rozložení: 71,5 cm x 160 cmVýška pěny: 8 cmPotah na pohovku je šit strojově, případné posunutí vzoru není vada.