NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Pro děti
  3. dětský nábytek
  4. dětské knihovny a regály
  5. Dětský regál na hračky PABIS modrý/bílý

Dětský regál na hračky PABIS modrý/bílý

Tento skvělý kus Dětský regál na hračky PABIS modrý/bílý originál od značky Konsimo pohodlně pořídíte zrovna za báječnou cenu. Nabídky od 2 915 Kč.
Dětský regál na hračky
Ověřit dostupnost
Značka: Konsimo
2 915

Přeje si vaše dítko v pokoji chaloupku a vám to zní zcela neproveditelné? Máme pro vás dobrou zprávu – s dětským regálem na hračky PABIS jim toto roztomilé přání splníte!

Tento produkt je totiž krytý stříškou a velikostně rozvržen do šířky, tudíž skutečně vypadá jako domeček. Police jej člení na pět samostatných okének, které vaše ratolest spatří jako jednotlivé místnosti své vysněné stavby a stanou se pokojíčkem pro hračky, které v něm s troškou dětské fantazie budou po nocích ožívat. Můžete si pohrát s dekorováním vnitřní kompozice za pomocí sběratelských figurek, plyšových hraček, LED světýlek nebo miniaturních atrap nábytku, zbytek za vás dotvoří vaše dítko svým nevinným a barevným vnímáním světa, kam dospělí nesmí ani vkročit! Regál je navíc zcela bezpečný, neboť je vyhotoven z 18 mm silné lamino dřevotřísky a jeho hrany kryje ABS hmota, tudíž se o ně vaše ratolest nezraní.

Vrchní modrá deska připomíná rovnou střechu pohádkové chaloupky. Ideální dětský pokojíček má vypadat jako vytržený z té nejkrásnější fantazie, neboť dětskýma očima vypadá celý svět jinak, tak, jak už si to dospělí nedokážou představit. Mimo tohoto regálu si totiž můžete pořídit i další produkty z kolekce PABIS, které dohromady tvoří obdobu pohádkové vesničky seskládané z domečků, ve kterých v noci ožívají hračky. Stačí na nábytek vystavit oblíbené hračky vašich ratolestí a jejich fantazie odvede zbytek práce.

K dětskému regálu PABIS je tedy ideální pořídit i dětskou komodu PABIS, dětský regál PABIS s půlkou stříšky a dětským regálem PABIS ve stylu domečku. Všechny kusy jsou vyhotovené v bílo modré kombinaci, tudíž se hodí ideálně pro chlapečka. S koupí všech kusů vytvoříte pohádkovou vesničku, poté si stačí pouze vyhrát s dekorováním uvnitř polic a splníte svému dítku sen! Bezesporu by se vám takový pokojíček v dětských letech taktéž líbil!

Specifikace produktu:

Možnost dokoupení dalších kusů z řady PABIS
Hrana vystužená ABS
Korpus z 18 mm silné lamino dřevotřískové desky
Zcela bezpečné k užívání pro děti
Ideální pro chlapce

Série: Nábytek PABIS, Materiál: Dřevo, Materiál nohou: Plast, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Otevřené, Hloubka: 30 cm, Šířka: 82,5 cm, Výška: 117 cm