Dywany Lusczow Kusový koberec VINTAGE 22206/085, velikost 120×170

Pro čištění koberců z kolekce VINTAGE stačí vysavač nebo běžná lehce vlhká utěrka. Ostatní koberce z této kolekce naleznete... více informací »
Dywany Lusczow Kusový koberec
Značka: Biano
1 495 Kč
Ověřit dostupnost
Pro čištění koberců z kolekce VINTAGE stačí vysavač nebo běžná lehce vlhká utěrka. Ostatní koberce z této kolekce naleznete...

Pro čištění koberců z kolekce VINTAGE stačí vysavač nebo běžná lehce vlhká utěrka. Ostatní koberce z této kolekce naleznete zde

▪ tloušťka koberce: asi 2-3 mm
▪ celková hmotnost: asi 1,1 kg/m2
▪ druh příze: 100% polypropylen
▪ záruka 24 měsíců
▪ pro čištění koberců stačí vysavač nebo běžná lehce vlhká utěrka

Kvalitní a žádaný produkt Dywany Lusczow Kusový koberec VINTAGE 22206/085, jde koupit již dnes na webu v kategorii koberce! Nyní si můžete koupit parádní zboží ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu! Známý dodavatel Biano vám poskytuje velmi kvalitní výrobky.! Nakupujte, dokud je zboží sladem. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce Biano. Najdete je níže na této stránce.

Vynikající výrobek Dywany Lusczow Kusový koberec VINTAGE 22206/085, velikost 120x170 od kvalitní značky Biano máte možnost získat u nás právě ve slevě. Nabídka již od 1 495 Kč.