Expedo Čalouněná postel NICKY, 180×200, grafit

Čalouněná postel NICKY. Zaujme jednoduchými liniemi moderního stylu. Konstrukce postele je vyrobena z kvalitního lamina, které... více informací »
Expedo Čalouněná postel NICKY
Značka: Biano
9 790 Kč
Ověřit dostupnost
Čalouněná postel NICKY. Zaujme jednoduchými liniemi moderního stylu. Konstrukce postele je vyrobena z kvalitního lamina, které...

Čalouněná postel NICKY. Zaujme jednoduchými liniemi moderního stylu. Konstrukce postele je vyrobena z kvalitního lamina, které zajistí pevnost a stabilitu postele. Součástí postele je rošt, který je připevněný na kovovém rámu. Pod roštem se nachází velké množství úložného prostoru, který je rozdělený přepážkou a v přední části se nechází kontejner na ložní prádlo. Možnost volby spací plochy a čalounění. Shrnutí: čalouněná postel rošt úložný prostor výběr spací plochy a čalounění Použité materiály: látka, LTD, kov


Hodně prodávaný produkt Expedo Čalouněná postel NICKY, 180×200, jde sehnat rovněž tady na webu umístěný v sekci dvoulůžkové postele! Nyní můžete koupit unikátní výrobky z této oblíbené kategorie za parádní cenu. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další produkty značky Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Expedo Čalouněná postel NICKY, 180x200, grafit od dodavatele s dlouholetou historií Biano seženete právě teď v naší nabídce levně! Teď v akci 9 790 Kč.