Expedo Komoda URAL 150, 150x68x39, wotan

Komoda URAL 2. Je vyrobena z kvalitního lamina, které je opatřeno ABS hranami. Ty chrání lamino před mechanickým poškozením a... více informací »
Expedo Komoda URAL 150
Značka: Biano
5 390 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda URAL 2. Je vyrobena z kvalitního lamina, které je opatřeno ABS hranami. Ty chrání lamino před mechanickým poškozením a...

Komoda URAL 2. Je vyrobena z kvalitního lamina, které je opatřeno ABS hranami. Ty chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě tří prostorných zásuvek a dvou skříněk s dvířky. Skříňky jsou rozděleny policí pro přehlednější uspořádání věcí. Dvířka skříněk i zásuvek nemají úchyty, otevírají se pomocí systému PUSH TO OPEN. Komoda stojí na nízkých nožičkách. Vybírat můžete z více dekorů. Shrnutí: komoda lamino ABS hrana 3 zásuvky/2 skříňky bez úchytů systém PUSH TO OPEN výběr z více dekorů Použité materiály: LTD, PVC

Kvalitní a oblíbený produkt Expedo Komoda URAL 150, 150x68x39, wotan lze sehnat jednoduše tady u nás v rubrice komody! Najděte si další produkty z této známé kategorie za super ceny. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další produkty značky Biano. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Expedo Komoda URAL 150, 150x68x39, wotan od dodavatele s dlouholetou historií Biano lze sehnat zrovna dneska za výborné peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 5 390 Kč.