Expedo Koupelnová sestava ADINA I s umyvadlem, dub San Remo

Koupelnovou sestavu ADINA I je vyrobena z lamina a opatřena ABS hranou. Tato kombinace chrání nábytek před poškozením. Umyvadlo... více informací »
Expedo Koupelnová sestava ADINA I s umyvadlem
Značka: Biano
6 590 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnovou sestavu ADINA I je vyrobena z lamina a opatřena ABS hranou. Tato kombinace chrání nábytek před poškozením. Umyvadlo...

Koupelnovou sestavu ADINA I je vyrobena z lamina a opatřena ABS hranou. Tato kombinace chrání nábytek před poškozením. Umyvadlo dodáváme bez baterie a je vyrobeno z litého mramoru. Jedná se o směs mletého mramoru a vysoce kvalitní polyesterové pryskyřice. Celkově tento materiál vyhovuje i nejpřísnějším hygienickým normám. Sestavu tvoří 2x závěsný regál, skříňka s umyvadlem a zrcadlo. Pokud chcete vzhled této koupelnové sestavy ještě více umocnit, můžete si navolit variantu s LED osvětlením. Shrnutí: moderní koupelnová sestava 2x závěsný regál, skříňka s umyvadlem a zrcadlo úložný prostor nábytek z lamina opatřený ABS hranou možnost LED osvětlení Použité materiály: LTD, PVC, kov

Hodně povedený výrobek získáte jednoduše tady na webu v populární sekci koupelnové sestavy! Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci!

Designový kus Expedo Koupelnová sestava ADINA I s umyvadlem, dub San Remo od spolehlivé značky Biano snadno pořídíte právě dnes ve výhodné akci! V akci za 6 590 Kč.