Expedo Posuvná skříň LUKE 2, 138x205x59, bílá

Posuvná skříň LUKE 2. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm. Její hrany jsou opatřeny dýhou PVC, která chrání materiál před... více informací »
Expedo Posuvná skříň LUKE 2
Značka: Biano
7 590 Kč
Ověřit dostupnost
Posuvná skříň LUKE 2. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm. Její hrany jsou opatřeny dýhou PVC, která chrání materiál před...

Posuvná skříň LUKE 2. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm. Její hrany jsou opatřeny dýhou PVC, která chrání materiál před poškozením. Součástí skříně jsou posuvné dveře, součástí kterých je zrcadlo. Vnitřek skříně tvoří šatní tyč společně s policemi. Vybírat můžete ze dvou šířkových variant i dvou dekorů. Shrnutí: šatní skříň vyrobena z lamina dýha PVC posuvné dveře zrcadlo šatní tyč police výběr šířky i dekoru Použité materiály: LTD, PVC


Tento velmi oblíbený produkt Expedo Posuvná skříň LUKE 2, 138x205x59, jde koupit v pohodě tady a teď na našich stránkách v populární sekci šatní skříně! Nyní koupíte nové výrobky z této populární sekce za parádní cenu!

Levný produkt Expedo Posuvná skříň LUKE 2, 138x205x59, bílá od našeho výrobce Biano dostanete právě teď v naší nabídce skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 7 590 Kč.