Expedo Šatní skříň ELLENA 2D, 190x90x53, dub lefkas

Šatní skříň ELLENA 2D. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je opatřeno ABS hranami. Ty chrání lamino před... více informací »
Expedo Šatní skříň ELLENA 2D
Značka: Biano
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň ELLENA 2D. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je opatřeno ABS hranami. Ty chrání lamino před...

Šatní skříň ELLENA 2D. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je opatřeno ABS hranami. Ty chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Úložný prostor tvoří pět poliček a velký prostor s šatní tyčí. Dvoudveřovou skříň můžete vybírat ze tří přírodních dekorů. Dvířka skříňky jsou opatřeny malými úchyty. Shrnutí: šatní skříň vyrobeno z lamina 5 polic šatní tyč 3 dekory na výběr Použité materiály: LTD

Ve slevě výrobek Expedo Šatní skříň ELLENA 2D, jde koupit mimo jiné tady na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně! Pořiďte si parádní produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci! Významný výrobce Biano pro vás připravuje skvělý sortiment. za super ceny.

Kvalitní a levný kus Expedo Šatní skříň ELLENA 2D, 190x90x53, dub lefkas od dodavatele se skvělou pověstí Biano jednoduše můžete sehnat právě nyní v bezva akci! Ve skvělé akci za 4 190 Kč.