Goldea bavlněné prostírání na stůl – hořčicové – sada 2ks 30 x 40 cm

Bavlněné prostírání na stůl v hořčicovém provedení. Je ušité z velmi kvalitní 100% bavlny o gramáži 145g/m2. Po celém... více informací »
Goldea bavlněné prostírání na stůl
Značka: Biano
150 Kč
Ověřit dostupnost
Bavlněné prostírání na stůl v hořčicovém provedení. Je ušité z velmi kvalitní 100% bavlny o gramáži 145g/m2. Po celém...

Bavlněné prostírání na stůl v hořčicovém provedení. Je ušité z velmi kvalitní 100% bavlny o gramáži 145g/m2. Po celém obvodu jsou prostírky olemované. Prostírání je velmi praktickým a moderním doplňkem jídelního stolu.

Tyto prostírky nabízíme v rozměru 30 x 40 cm. Pokud Vám požadovaný rozměr schází, zvolte si variantu „Ušití na míru“ a zadejte vlastní rozměry. Švadlenky poté prostírky ušijí na míru dle Vašeho přání.

Balení obsahuje 2 kusy prostírání, proto pokud potřebujete zakoupit celkem 4 prostírky, musíte si zakoupit dvě tyto sady (do nákupního košíku vložte 2 ks).

Jedná se o kvalitní český výrobek.

Tento výjimečný kus Goldea bavlněné prostírání na stůl - hořčicové - sada 2ks 30 x 40 cm značky Biano máte možnost získat právě teď u nás za akční cenu! Právě lze objednat jen za 150 Kč.