Goldea dekorační běhoun na stůl menorca – vzor červené a bílé kostičky 20×120 cm

Kvalitní dekorační běhoun na stůl s originálním motivem červených a bílých kostiček (rozměry kostiček jsou 1,5x1,5 cm). Je... více informací »
Goldea dekorační běhoun na stůl menorca - vzor
Značka: Biano
219 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní dekorační běhoun na stůl s originálním motivem červených a bílých kostiček (rozměry kostiček jsou 1,5x1,5 cm). Je...

Kvalitní dekorační běhoun na stůl s originálním motivem červených a bílých kostiček (rozměry kostiček jsou 1,5×1,5 cm). Je ušitý z velmi kvalitní a pevné španělské látky MENORCA (50% bavlna, 50% polyester) o gramáži 190g/m2. Po celém obvodu je běhoun olemovaný. Je velmi praktickým a moderním doplňkem jídelního či konferenčního stolu.

Tento dekorační běhoun se vzorem červených a bílých kostiček nabízíme v šířce 20, 35 a 50 cm a v délce 120, 140, 160, 180 cm. Pokud Vám požadovaný rozměr schází, zvolte si variantu „Ušití na míru“ a zadejte vlastní rozměry. Švadlenky poté běhoun ušijí na míru dle Vašeho přání.

Jedná se o kvalitní český výrobek s originálním motivem, který zakoupíte pouze v našem internetovém obchodě.

Akční produkt Goldea dekorační běhoun na stůl menorca - vzor červené a bílé kostičky 20x120 cm od skvělé značky Biano jde nakoupit v naší internetové nabídce za nejnižší cenu! Výhodně za 219 Kč.