Goldea dětské bavlněné povlečení – hasičská auta 140 x 200 a 70 x 90 cm

Tento skvělý kousek Goldea dětské bavlněné povlečení - hasičská auta 140 x 200 a 70 x 90 cm od značky s dobrým jménem Biano naleznete zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně v akci od 799 Kč.
Goldea dětské bavlněné povlečení
Značka: Biano
799 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Popis produktu

Dětské bavlněné povlečení s dlouhou životností a stálebarevností i po mnoha vyprání, a to na základě vysoké gramáže a kvality použité bavlněné látky. Povlečení splňuje certifikaci o nezávadnosti látky pro děti do tří let Oeko-tex Standard 100, třída 1.

Pro malé hasiče

Červená auta s cisternami a žebříky sice vybízejí k rychlému zásahu, ale každý oheň jednou dohoří. Je čas v klidu šupnout do pyžamka a pod peřinu s povlečením pro malé hasiče. Auta budou stále na dosah, bezpečně zaparkovaná pod polštářem. Další poplach očekávejte až zítra ráno.

Snadné zapínání na zip

Žádné nebezpečné knoflíky ani otlačené tváře. Povlečení pro děti šijeme se zapínáním na zip, proto je převlékání přikrývky i polštáře rychlé a praktické. Zip je navíc bezpečně ukrytý v lemu, takže nepřekáží ani nestudí.

 

Povlečení ušité v našich dílnách

Povlečení pro děti si zaslouží tu nejlepší péči a nejvyšší kvalitu. Proto je odměřují, stříhají i šijí naše švadlenky v českých dílnách.