Goldea hladký polštář standard 40 x 60 cm 40 x 60 cm

Tento oblíbený produkt Goldea hladký polštář standard 40 x 60 cm 40 x 60 cm od kvalitního výrobce Biano seženete momentálně na našich stránkách skutečně výhodně! Momentálně k dispozici za 235 Kč.
Goldea hladký polštář standard 40 x
Značka: Biano
235 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Popis produktu

Kvalitní hladký polštář Standard (100% bavlna) s dostatečně objemnou výplní z dutého vlákna. Polštář nabízíme v rozměru 40 x 60 cm. Jde o kvalitní český výrobek.

Hladký výplňový polštář

Polštářek z řady Standard je vhodný zejména jako výplň pro dekorační povlaky na polštářky v rozměru 40×60 cm. Hladký polštář však poskytne dostatečné pohodlí i pro běžný spánek. Nesnímatelný potah je z příjemného 100% bavlněného plátna.

Nadýchaný a měkký

Jako výplň polštáře používáme měkké kuličky ze značkového dutého vlákna. Polštář má dostatečné množství výplně, proto vypadá nadýchaně a drží tvar, ať už ho nazdobíte designovým potahem na pohovce nebo si ho povlečete do postele. Množství výplně není možné upravovat, potah neobsahuje zip.

 

Kvalitní český výrobek

Polštářek Standard je vyrobený z kvalitních materiálů vhodných i pro alergiky. Dbáme také na vysokou kvalitu zpracování a snadnou údržbu. Polštářek můžete prát na 60°C.