Goldea kulatý dekorační ubrus loneta – hnědé a oranžové lístky Ø 60 cm

Kvalitní dekorační kulatý ubrus s motivem hnědých a oranžových lístků na režném. Je vyrobený z velmi kvalitní a pevné... více informací »
Goldea kulatý dekorační ubrus loneta -
Značka: Biano
209 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní dekorační kulatý ubrus s motivem hnědých a oranžových lístků na režném. Je vyrobený z velmi kvalitní a pevné...

Kvalitní dekorační kulatý ubrus s motivem hnědých a oranžových lístků na režném. Je vyrobený z velmi kvalitní a pevné španělské látky LONETA (55% bavlna, 45% polyester). Ubrus velmi dobře drží tvar a hodí se na jakýkoliv kulatý stůl. Ubrus s motivem hnědých a oranžových lístků dokonale zkrášlí Váš interiér.

Tento ubrus na kulaté stoly nabízíme ve většině standardních průměrů (uvedené rozměry jsou rozměry ubrusu, nikoliv stolu). Pokud Vám požadovaný průměr schází, zvolte si variantu „Ušití na míru“ a zadejte vlastní průměr. Švadlenky poté ubrus ušijí na míru dle Vašeho přání.

Ubrus doporučujeme prát na max 40°C, můžete jej také sušit v sušičce.

Jedná se o kvalitní český výrobek s originálním motivem, který zakoupíte pouze v našem internetovém obchodě.

Jaký rozměr ubrusu vybrat?

Ubrus by měl z každé strany přesahovat okraj stolu alespoň o cca 15 – 20 cm. Pokud máte kulatý stůl o průměru 90 cm, doporučujeme zakoupit ubrus alespoň o průměru 120 – 130 cm. Vždy ale záleží, kde budete ubrus používat a jaký přesah Vám bude vyhovovat.

Zajímavý produkt Goldea kulatý dekorační ubrus loneta - hnědé a oranžové lístky Ø 60 cm od přední společnosti Biano snadno můžete pořídit již dnes extra výhodně. Nyní za 209 Kč.