Goldea oválný bavlněný ubrus – vzor barevné luční květiny na bílém 80 x 140 cm

Bavlněný oválný ubrus s motivem barevných lučních květin na bílém podkladu. Je vyrobený z velmi kvalitní 100% bavlny... více informací »
Goldea oválný bavlněný ubrus -
Značka: Biano
385 Kč
Ověřit dostupnost
Bavlněný oválný ubrus s motivem barevných lučních květin na bílém podkladu. Je vyrobený z velmi kvalitní 100% bavlny...

Bavlněný oválný ubrus s motivem barevných lučních květin na bílém podkladu. Je vyrobený z velmi kvalitní 100% bavlny (gramáž 145g/m2). Ubrus velmi dobře drží tvar a hodí se na jakýkoliv oválný stůl. Ubrus s motivem barevných lučních květin dokonale zkrášlí Váš interiér.

Tento ubrus nabízíme ve většině standardních rozměrech. Pokud Vám požadovaný rozměr schází, zvolte si variantu „Ušití na míru“ a zadejte vlastní rozměry. Švadlenky poté ubrus ušijí na míru dle Vašeho přání.

Ubrus doporučujeme prát na max 40°C, můžete jej také sušit v sušičce.

Jedná se o kvalitní český výrobek s originálním motivem, který zakoupíte pouze v našem internetovém obchodě.

Jaký rozměr ubrusu vybrat?

Ubrus by měl z každé strany přesahovat okraj stolu alespoň o cca 15 – 20 cm. Pokud máte oválný stůl o rozměru 90 x 130 cm, doporučujeme zakoupit ubrus o rozměrech alespoň 120 x 160 cm. Vždy ale záleží, kde budete ubrus používat a jaký přesah Vám bude vyhovovat.

Oblíbený a kvalitní produkt Goldea oválný bavlněný ubrus - vzor barevné luční květiny na bílém 80 x 140 cm od top výrobce Biano pohodlně získáte zde teď právě pořád výhodně! Cena od 385 Kč.