Goldea oválný dekorační ubrus loneta – vzor bílé popínavé květiny 80 x 140 cm

Kvalitní dekorační oválný ubrus s motivem bílých popínavých květin na režném podkladu. Je vyrobený z velmi kvalitní a pevné... více informací »
Goldea oválný dekorační ubrus loneta - vzor bílé popínavé
Značka: Biano
385 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní dekorační oválný ubrus s motivem bílých popínavých květin na režném podkladu. Je vyrobený z velmi kvalitní a pevné...

Kvalitní dekorační oválný ubrus s motivem bílých popínavých květin na režném podkladu. Je vyrobený z velmi kvalitní a pevné španělské látky LONETA (55% bavlna, 45% polyester). Ubrus velmi dobře drží tvar a hodí se na jakýkoliv oválný stůl. Ubrus s motivem bílých popínavých květin dokonale zkrášlí Váš interiér.

Tento ubrus nabízíme ve většině standardních rozměrech. Pokud Vám požadovaný rozměr schází, zvolte si variantu „Ušití na míru“ a zadejte vlastní rozměry. Švadlenky poté ubrus ušijí na míru dle Vašeho přání.

Ubrus doporučujeme prát na max 40°C, můžete jej také sušit v sušičce.

Jedná se o kvalitní český výrobek s originálním motivem, který zakoupíte pouze v našem internetovém obchodě.

Jaký rozměr ubrusu vybrat?

Ubrus by měl z každé strany přesahovat okraj stolu alespoň o cca 15 – 20 cm. Pokud máte oválný stůl o rozměru 90 x 130 cm, doporučujeme zakoupit ubrus o rozměrech alespoň 120 x 160 cm. Vždy ale záleží, kde budete ubrus používat a jaký přesah Vám bude vyhovovat.

Designový produkt Goldea oválný dekorační ubrus loneta - vzor bílé popínavé květiny 80 x 140 cm s osvědčenou značkou Biano je k získání u nás nyní téměř zdarma. Cena již od 385 Kč.