Goldea prostěradlo jersey s napínací gumou – nebesky modré 90 x 200 cm

Kvalitní nebesky modré prostěradlo JERSEY s vysokým rohem je velmi pružné a příjemné na dotek. Vhodné na matrace do 25 cm... více informací »
Goldea prostěradlo jersey s napínací gumou - nebesky modré 90 x 200
Značka: Biano
599 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní nebesky modré prostěradlo JERSEY s vysokým rohem je velmi pružné a příjemné na dotek. Vhodné na matrace do 25 cm...

Kvalitní nebesky modré prostěradlo JERSEY s vysokým rohem je velmi pružné a příjemné na dotek. Vhodné na matrace do 25 cm výšky. Vysoký roh tohoto prostěradla umožňuje dokonalé napnutí a přilnutí na matraci. Všechny prostěradla JERSEY jsou vyrobeny v České republice. Prostěradlo JERSEY je vhodné pro celoroční využití a je velmi odolné – zachovává barvu i velikost po dlouhou dobu používání.

Obrázek: Prostěradlo JERSEY s napínací gumou – nebesky modré – detail 1

Obrázek: Prostěradlo JERSEY s napínací gumou – nebesky modré – detail 2


Unikátní produkt Goldea prostěradlo jersey s napínací gumou – nebesky modré 90 najdete bez problémů tady a teď na našem webu v populární rubrice prostěradla. Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online! Máme toho více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Super produkt Goldea prostěradlo jersey s napínací gumou - nebesky modré 90 x 200 cm od známé značky Biano snadno můžete získat zrovna dneska výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 599 Kč.