Goldea teflonové prostírání na stůl – kuchyňské nádobí na režném – sada 2ks 30 x 40 cm

Teflonové prostírání na stůl s motivem kuchyňského nádobí na režném. Je vyhotovené z dekorační látky s teflonovou úpravou... více informací »
Goldea teflonové prostírání na stůl - kuchyňské nádobí na
Značka: Biano
219 Kč
Ověřit dostupnost
Teflonové prostírání na stůl s motivem kuchyňského nádobí na režném. Je vyhotovené z dekorační látky s teflonovou úpravou...

Teflonové prostírání na stůl s motivem kuchyňského nádobí na režném. Je vyhotovené z dekorační látky s teflonovou úpravou ze 100% polyesteru o gramáži 220g/m2. Díky teflonové úpravě se vylitá tekutina nevsákne do prostírky a zůstane pouze na povrchu ve formě kapek. Prostírání je odolné vůči skvrnám – je snadno omyvatelné. Nečistoty stačí pouze setřít vlhkým hadříkem. Prostírání je velmi praktickým a moderním doplňkem jídelního stolu.

Tyto prostírky nabízíme v rozměru 30 x 40 cm. Pokud Vám požadovaný rozměr schází, zvolte si variantu „Vyhotovení na míru“ a zadejte vlastní rozměry. Švadlenky poté prostírky vyhotoví na míru dle Vašeho přání.

Balení obsahuje 2 kusy prostírání, proto pokud potřebujete zakoupit celkem 4 prostírky, musíte si zakoupit dvě tyto sady (do nákupního košíku vložte 2 ks).

Jedná se o kvalitní český výrobek s originálním motivem, který zakoupíte pouze v našem internetovém obchodě.

Kvalitní a levný produkt jde pořídit pohodlně tady u nás v populární kategorii kuchyňský textil. Nyní můžete získat skvělé kousky z této oblíbené rubriky za internetové ceny!

Nejprodávanější kus Goldea teflonové prostírání na stůl - kuchyňské nádobí na režném - sada 2ks 30 x 40 cm od spolehlivé značky Biano jde koupit tady a teď levně. Nyní pořídíte od 219 Kč.