Goldea teflonové prostírání na stůl – motiv bílých srdíček – sada 2ks 30 x 40 cm

Teflonové prostírání na stůl s motivem bílých srdíček na světle béžovém. Je vyhotovené z dekorační látky s teflonovou... více informací »
Goldea teflonové prostírání na stůl - motiv bílých srdíček - sada 2ks 30 x 40
Značka: Biano
219 Kč
Ověřit dostupnost
Teflonové prostírání na stůl s motivem bílých srdíček na světle béžovém. Je vyhotovené z dekorační látky s teflonovou...

Teflonové prostírání na stůl s motivem bílých srdíček na světle béžovém. Je vyhotovené z dekorační látky s teflonovou úpravou ze 100% polyesteru o gramáži 220g/m2. Díky teflonové úpravě se vylitá tekutina nevsákne do prostírky a zůstane pouze na povrchu ve formě kapek. Prostírání je odolné vůči skvrnám – je snadno omyvatelné. Nečistoty stačí pouze setřít vlhkým hadříkem. Prostírání je velmi praktickým a moderním doplňkem jídelního stolu.

Tyto prostírky nabízíme v rozměru 30 x 40 cm. Pokud Vám požadovaný rozměr schází, zvolte si variantu „Vyhotovení na míru“ a zadejte vlastní rozměry. Švadlenky poté prostírky vyhotoví na míru dle Vašeho přání.

Detail 1: Teflonová látka na ubrusy – motiv bílých srdíček

Detail 2: Teflonová látka na ubrusy – motiv bílých srdíček

Balení obsahuje 2 kusy prostírání, proto pokud potřebujete zakoupit celkem 4 prostírky, musíte si zakoupit dvě tyto sady (do nákupního košíku vložte 2 ks).

Jedná se o kvalitní český výrobek s originálním motivem, který zakoupíte pouze v našem internetovém obchodě.

Výjimečný produkt Goldea teflonové prostírání na stůl - motiv bílých srdíček - sada 2ks 30 x 40 cm od známé značky Biano lze sehnat v aktuální nabídce v akci. Právě lze objednat jen za 219 Kč.