Goldea teflonový běhoun na stůl – levandule v košíčcích 20×120 cm

Teflonový běhoun na stůl s motivem levandulí v košíčcích na světle béžovém. Je vyhotovený z dekorační látky s teflonovou... více informací »
Goldea teflonový běhoun na stůl -
Značka: Biano
239 Kč
Ověřit dostupnost
Teflonový běhoun na stůl s motivem levandulí v košíčcích na světle béžovém. Je vyhotovený z dekorační látky s teflonovou...

Teflonový běhoun na stůl s motivem levandulí v košíčcích na světle béžovém. Je vyhotovený z dekorační látky s teflonovou úpravou ze 100% polyesteru o gramáži 220g/m2. Díky teflonové úpravě se vylitá tekutina nevsákne do běhounu a zůstane pouze na povrchu ve formě kapek. Běhoun je odolný vůči skvrnám – je snadno omyvatelný. Nečistoty stačí pouze setřít vlhkým hadříkem. Je velmi praktickým a moderním doplňkem jídelního či konferenčního stolu.

Detail 1: Teflonová látka na ubrusy – levandule v košíčcích

Detail 2: Teflonová látka na ubrusy – levandule v košíčcích

Tento teflonový běhoun s motivem levandulí nabízíme v šířce 20, 35 a 50 cm a v délce 120, 140, 160, 180 cm. Pokud Vám požadovaný rozměr schází, zvolte si variantu „Vyhotovení na míru“ a zadejte vlastní rozměry. Švadlenky poté běhoun vyhotoví na míru dle Vašeho přání.

Jedná se o kvalitní český výrobek s originálním motivem, který zakoupíte pouze v našem internetovém obchodě.

Exkluzivní kus Goldea teflonový běhoun na stůl - levandule v košíčcích 20x120 cm od výrobce s dlouholetou historií Biano je k sehnání zrovna trvale výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 239 Kč.