Herní židle REPTILE camouflage

Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi... více informací »
Herní židle REPTILE camouflage
5 522 Kč
Ověřit dostupnost
Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi...

Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi polyuretanu, fixní područky. PARAMETRY: herní židle s vysokým opěrákem snímatelný podhlavník a polštářek s úponem vytváří možnost individuální úpravy tvaru čalounění opěradla houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy a aretací v základní pozici samostatné naklápění úhlu opěradla ocelový rám sedadla a opěradla fixní područky s plastovou dotykovou plochou potahová látka – syntetická kůže na bázi polyuretanu plynový píst s vyšší odolností (Class 4) čalounění ze studené pěny vstřikované do formy výškově nastavitelná bederní opěrka nylonová báze vyztužená skelným vláknem, kolečka o průměru 60 mm – pro měkké podlahy nosnost 120 kg záruka 24 měsíců

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-zelená Tento velmi žádaný produkt Herní židle REPTILE camouflage jde koupit právě teď tady na našich stránkách umístěný v sekci kancelářské židle! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává špičkový sortiment.

Unikátní a žádaný kus Herní židle REPTILE camouflage od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít teď téměř zdarma. Právě teď jen za 5 522 Kč.