Hnědé otočné kancelářské křeslo FORMULA 1 Beliani

Klasické, ergonomické křeslo navržené pro dlouhé hodiny sezení. Pohodlné držení těla a možnost naklápění z něho dělají... více informací »
Hnědé otočné kancelářské křeslo
Značka: Biano
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Klasické, ergonomické křeslo navržené pro dlouhé hodiny sezení. Pohodlné držení těla a možnost naklápění z něho dělají...

Klasické, ergonomické křeslo navržené pro dlouhé hodiny sezení. Pohodlné držení těla a možnost naklápění z něho dělají ideální křeslo pro práci, studium nebo hraní na PC. Nastavitelná opěrka zad ulevuje páteři a podporuje správné držení těla. Vyrobeno z prodyšné látky pro správné proudění vzduchu a s pneumatickou kontrolou výšky. Obsahuje pohodlné a široké opěrky rukou a základnu s možností otáčení v 360°.Nabídka obsahje:1x kancelářská židle


Levný výrobek Hnědé otočné kancelářské křeslo FORMULA 1 Beliani můžete získat rovnou na stránkách v populární kategorii kancelářské židle. Podívejte se na vyjímečné výrobky ve zmiňované rubrice z pohodlí domova. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Biano pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty. za parádní ceny.

Designový produkt Hnědé otočné kancelářské křeslo FORMULA 1 Beliani pocházející od značky Biano k dostání zde teď se slevou! Aktuálně v akci od 4 199 Kč.