NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. židle
  4. zahradní lehátka
  5. Houpací křeslo ROCKY béžové

Houpací křeslo ROCKY béžové

Hodně oblíbený kus Houpací křeslo ROCKY béžové od naší známé značky Kontrast lze nakoupit ještě dnes za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 639 Kč.
Houpací křeslo ROCKY
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
2 639

Připravujete si místo, kde budete v klidu relaxovat a nikdo vás nebude rušit? Chcete své rodině i návštěvám dopřát u vás na zahradě maximální pohodlí, které si zamilují? Na zahradě, terase, balkoně nebo pergole si své místo najde houpací křeslo, které padne do každého exteriéru. Je to neodmyslitelný prvek, který zapadá všude, kde se objeví. Je nejen moderní a krásný, ale má také spoustu praktických funkcí, kterými vás ohromí.

Ocelová konstrukce je velmi pevná a silná, takže vám poskytuje bezpečí během odpočinku. Snadno se smontuje a je ihned připraveno k využití. Zamilují si jej děti i dospělí, všichni v něm najdou tolik potřebný klid ke čtení knihy, opalování nebo pozorování nebe. Rám je speciálně upraven pro pohodlné sezení, které ještě dotváří skvělý a prodyšný materiál. Křeslo disponuje měkkým polštářkem, který je na suchý zip.

Materiál: Kov, Maximální nosnost: 120 kg, Rozkládání: Nerozkládací, Sada židlí: Ne, Délka: 175 cm, Šířka: 63 cm