Immax Neo Immax NEO 07152-B40 – LED Stmívatelné svítidlo PERFECTO 24W/230V Wi-Fi Tuya + DO IM0980

Moderní LED stropní svítidlo NEO LITE PERFECTO. Kovové svítidlo s několika bočními průsvity, které mírně rozptýlí světlo... více informací »
Immax Neo Immax NEO 07152-B40 - LED Stmívatelné svítidlo
Značka: Biano
2 698 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní LED stropní svítidlo NEO LITE PERFECTO. Kovové svítidlo s několika bočními průsvity, které mírně rozptýlí světlo...

Moderní LED stropní svítidlo NEO LITE PERFECTO. Kovové svítidlo s několika bočními průsvity, které mírně rozptýlí světlo také do stran. Nastavitelný jas, teplota chromatičnosti (2700 – 6500K) nebo vlastní světelné režimy. Ovládání přes aplikaci Immax NEO PRO (kompatibilní s iOS i Android) pomocí Wi-Fi. Svítidlo lze také ovládat také dálkovým ovladačem, který je součástí balení. Funkce LED technologie vám ušetří až 80% nákladů za energie. Kompatibilní s: Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, TUYA, LIDL a Samsung SmartThings. Immax NEO funguje na globální platformě Tuya, která umí integrovat všechna zařízení do jednoho ovladatelného celku. Kromě osvětlení a mnoha prvků chytré domácnosti je schopna zvládnout i zabezpečovací prvky jako je alarm, kamery a různá bezpečnostní čidla. Aplikace podporuje jazyk, který běžně používáte ve vašem telefonu.

Hodně žádaný produkt Immax Neo Immax NEO 07152-B40 - LED Stmívatelné svítidlo PERFECTO 24W/230V Wi-Fi Tuya + DO IM0980 s osvědčenou značkou Biano jednoduše naleznete právě za výborné peníze! Cena od 2 698 Kč.