Industriální komoda R-designwood 029

Industriální komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je... více informací »
Industriální komoda R-designwood 029
7 538 Kč
Ověřit dostupnost
Industriální komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je...

Industriální komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je jedinečný a originální, protože desky jsou zhotoveny z masivního smrku v odstínu jatoba. Dvě zásuvky s kvalitními kuličkovými pojezdy snadno otevřete pomocí originální kovové úchytky. Dodáváme smontované. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má přiznané přírodní okraje a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu samotného dřeva. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 102

Tento skvělý produkt Industriální komoda R-designwood 029 od našeho známého výrobce FORLIVING s.r.o. pohodlně získáte právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 7 538 Kč.