Industriální věšák R-designwood 027

Industriální věšák R-designwood 027 s černým kovovým rámem se stane dominantou vaší předsíně. Doporučujeme zakoupení vč. zrcadla, které si... více informací »
Industriální věšák R-designwood 027
12 027 Kč
Ověřit dostupnost
Industriální věšák R-designwood 027 s černým kovovým rámem se stane dominantou vaší předsíně. Doporučujeme zakoupení vč. zrcadla, které si...

Industriální věšák R-designwood 027 s černým kovovým rámem se stane dominantou vaší předsíně. Doporučujeme zakoupení vč. zrcadla, které si můžete připevnit na pravou či levou stranu. Každý kousek je jedinečný a originální, protože odkládací police je zhotovena z masivního smrku v odstínu jatoba. Dodáváme v demontu. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 80

Tento vynikající kus Industriální věšák R-designwood 027 od dodavatele zboží FORLIVING s.r.o. lze zakoupit tady teď právě výhodně! Za bezkonkureční cenu 12 027 Kč.