Jednací stůl TopOffice 220 x 120 cm

Kam se hodí? Jednací stůl TopOffice s rozměry 220 x 120 cm doporučujeme zejména do konferenčních nebo zasedacích místností.... více informací »
Jednací stůl TopOffice 220 x
Značka: Biano
10 526 Kč
Ověřit dostupnost
Kam se hodí? Jednací stůl TopOffice s rozměry 220 x 120 cm doporučujeme zejména do konferenčních nebo zasedacích místností....

Kam se hodí? Jednací stůl TopOffice s rozměry 220 x 120 cm doporučujeme zejména do konferenčních nebo zasedacích místností. Díky svému reprezentativnímu vzhledu se skvěle hodí především pro schůzky s klienty. Řada TopOffice nabízí širokou škálu prvků. Díky tomu si můžete nábytkovou sestavu optimálně přizpůsobit konkrétnímu prostoru. Třeba prostřednictvím kancelářských kontejnerů, díky kterým získáte dostatek úložného prostoru pro věci, které potřebujete mít neustále po ruce. Do své kanceláře či pracovny si můžete objednat také skříně z této řady nebo některý z nabízených doplňků. Ten vám pracovní místo rozšíří a dodá prostoru něco navíc. Sestava s konferenčním stolem TopOffice Sestava s konferenčním stolem TopOffice Pro jaký druh práce je určen? Jednací stůl TopOffice disponuje délkou 220 cm, takže si budete moct každou stranu stolu vyhradit pro jinou činnost, což vám pomůže udržet si na pracovní ploše přehled a pořádek. Vrchní deska z laminované dřevotřísky o síle 38 mm je nejvyšší kvality. Na její výrobu bylo použito maximální množství dřeva a minimum lepidla. Stůl je vybaven nastavitelnými nožkami, díky kterým můžete změnit jeho výšku až o 15 mm a přizpůsobit si jej k vlastní postavě. Nastavitelné nožky vám také pomohou vypořádat se s nerovnostmi podlahy. Světlý nebo tmavý dezén? Stoly TopOffice nabízíme v pěti různých dezénech, které vám zaručí jednotný vzhled vaší kanceláře. Světlé dezény, jako je driftwood či akát světlý, navozují příjemnou pracovní atmosféru a kancelář se díky nim zdá prostornější. Tmavé dezény, kterými jsou wenge, merano a dub charleston, naopak vyvolávají pocit stability a autority. Dezény: wenge, driftwood, merano, akát světlý, dub charleston

Ve slevě tento výrobek pořídíte jednoduše tady na našem webu v populární sekci psací a pracovní stoly. Podívejte se na kvalitní produkty z této kategorie za příznivou cenu.

Unikátní a žádaný produkt Jednací stůl TopOffice 220 x 120 cm od odblíbeného výrobce Biano je k dostání právě teď výhodně! Nyní za akční cenu 10 526 Kč.