Jídelní židle Valner

Kombinace béžové a stříbrné dodá punc luxusu Jídelní židle do moderní domácnosti Jídelní židle Valner v moderním stylu... více informací »
Jídelní židle Valner
Značka: Biano
2 540 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinace béžové a stříbrné dodá punc luxusu Jídelní židle do moderní domácnosti Jídelní židle Valner v moderním stylu...

Kombinace béžové a stříbrné dodá punc luxusu Jídelní židle do moderní domácnosti Jídelní židle Valner v moderním stylu dovede vaši kuchyň či jídelnu k dokonalosti. Je vyrobena z eko kůže, která působí elegantně a současně je ideální na údržbu. Kovový vzhled nožek doplňuje luxusní vzhled. Béžové barevné provedení se hodí do jakkoliv barevně laděného interiéru. Provedení židle umožňuje velmi příjemné pohupování a měkký dosed při současném zachování vysoké nosnosti až 120 kg.


Tento skvělý produkt Jídelní židle Valner máte možnost nakoupit pohodlně tady na našich stránkách ve známé kategorii jídelní židle. Nyní si můžete koupit zcela nové produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu.

Kvalitní a levný výrobek Jídelní židle Valner od dodavatele kvalitních produktů Biano snadno seženete právě teď v nabídce extra se slevou. Nyní pořídíte od 2 540 Kč.