NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. úložné prostory
  4. regály
  5. Knihovna Houseland Zdelia hnědo-černá

Knihovna Houseland Zdelia hnědo-černá

Povedený produkt Knihovna Houseland Zdelia hnědo-černá od značky se skvělou pověstí Houseland je k dostání zde teď ve výprodejové akci. Aktuálně za 1 699 Kč.
Knihovna Houseland Zdelia

Knihovna Houseland Zdelia hnědo-černá je vynikajícím řešením pro uspořádání vašeho domova. Bez ohledu na to, zda potřebujete prostor na hračky, knihy nebo dekorativní předměty, tato elegantní knihovna je ideálním nábytkem pro vás. Její design spojuje moderní eleganci s praktičností, což z ní činí skvělý doplněk pro váš obývací pokoj nebo kancelář.

Svou unikátní konstrukcí a kvalitními materiály je tato knihovna nejen stylová, ale i odolná. S dvěma montážními zařízeními je zajištěna stabilita, a tak ji můžete umístit kamkoliv v domě s naprostou důvěrou. Bez ohledu na to, kam ji umístíte, se naše knihovnastane nejen praktickým úložným prostorem, ale i vkusným designovým prvkem vašeho interiéru.

Všechny hrany polic jsou pečlivě ošetřeny, což zajišťuje, že povrch knihovny je hebký a bez ostrých hran. Každý šroub je opatřen krytem, který zachovává lineární vzhled nábytku, čímž podtrhuje jeho eleganci a jedinečnost. Knihovna Houseland Zdelia není pouze praktickým úložným prostorem, ale i designovým prvkem, který přidává do vašeho prostoru estetickou hodnotu.

S šesti obdélníkovými přihrádkami máte dostatek prostoru na uspořádání a prezentaci vašich oblíbených knih, dekorativních předmětů nebo cenných sbírek. Každá z přihrádek je navíc schopna pojmout až 15 kg váhy, což znamená, že se nemusíte obávat umístění těžších předmětů.

Knihovna Houseland Zdelia je vyrobena z kvalitní dřevotřísky, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Nabízí dostatek úložného prostoru, aniž by zbytečně zabírala příliš místa. S naší knihovnou získáváte nejen funkční nábytek, ale i designový prvek, který bude zdobit váš domov a poskytne mu praktický úložný prostor, který potřebujete.

Specifikace produktu:

Elegantní a moderní design
Stabilní a kvalitní konstrukce
Vysoká nosnost

Série: Vasagle, Design: Vintage, Industriální, Materiál: Dřevotříska, Nosnost police: 15 kg, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Otevřené, Délka: 70 cm, Hloubka: 24 cm, Výška: 190,5 cm