Koberec černo šedý 140 x 200 cm ATALAR Beliani

Moderní koberec z černo šedých kožených pásků dodá vaší domácnosti nádech extravagance a přitom je velmi praktický a... více informací »
Koberec černo šedý 140 x 200 cm
Značka: Biano
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní koberec z černo šedých kožených pásků dodá vaší domácnosti nádech extravagance a přitom je velmi praktický a...

Moderní koberec z černo šedých kožených pásků dodá vaší domácnosti nádech extravagance a přitom je velmi praktický a příjemný na dotek. Koberec je ručně tkaný z kvalitní kůže, proto je pohodlný, teplý a snadný v údržbě. Vzhledem ke způsobu výroby, se mohou barvy a vzory mírně lišit. Každý koberec je ale originální. Nabídka obsahje:1x koberec

Tento neodolatelný výrobek Koberec černo šedý 140 x 200 cm lze sehnat přímo tady na našem webu v rubrice koberce! Nyní koupíte vyjímečné produkty z této populární sekce za super peníze! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky více kousků od výrobce Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Biano má skvělé produkty.! A to ještě není vše.

Oblíbený výrobek Koberec černo šedý 140 x 200 cm ATALAR Beliani od výrobce s dlouholetou historií Biano jednoduše můžete získat tady a teď opravdu výhodně! V současnosti za 5 399 Kč.