Komoda 4D1S

Prostorná komoda Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Kombinovanou komodu z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm... více informací »
Komoda  4D1S
4 437 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorná komoda Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Kombinovanou komodu z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm...

Prostorná komoda Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Kombinovanou komodu z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm (čela zásuvek a dvířek) chrání ABS hrany. Komoda má praktickou zásuvku osazenou na kvalitních kuličkových pojezdech. Nožičky jsou plastové, úchyty kovové. Dodáváme v demontu. Univerzální systém nábytku Jazz doporučujeme do obývacího pokoje, pracovny, ložnice i studentského pokoje. Prohlédněte si všechny komponenty kolekce Jazz. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelený dětský a studentský pokoj či obývací sestavu (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a žádaný kousek Komoda 4D1S jde pořídit právě zde tu na stránkách v oblíbené sekci komody. Vyhledejte si oblíbené produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu!

Akční kus Komoda 4D1S pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady a teď právě skutečně levně. Právě lze objednat jen za 4 437 Kč.