Komoda ADAM 2d

Komodu Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší... více informací »
Komoda ADAM 2d
4 547 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší...

Komodu Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Komoda se 2 dvířky vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor je dělený policí. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá

Unikátní a oblíbený produkt Komoda ADAM 2d značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách ve slevě. Nabídka již od 4 547 Kč.