Komoda BARI 2D3S

Komodu BARI 2D3S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorná komoda je... více informací »
Komoda BARI 2D3S
6 938 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu BARI 2D3S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorná komoda je...

Komodu BARI 2D3S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorná komoda je ideální pro uložení vašich věcí a cenností do polic za dvířky nebo do praktických šuplíků. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Nábytek je opatřen černými kovovými úchyty a černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce BARI bude skvěle vynikat v předsíni, jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino

Tento exkluzivní produkt Komoda BARI 2D3S od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno získáte zde nyní v akci. Aktuálně v akci za 6 938 Kč.