NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. skříně a skříňky
  4. komody
  5. Komoda CL 100 cm 6 zásuvek beton

Komoda CL 100 cm 6 zásuvek beton

Žádaný produkt Komoda CL 100 cm 6 zásuvek beton od top značky Ak furniture snadno seženete u nás právě za výborné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 2 329 Kč.
Komoda CL 100 cm 6

Sháníte stylový úložný prostor do moderního interiéru? Komoda CL je naprosto ideální volbou! Vyniká unikátním designem s odstínem betonu, který podtrhne nadčasové prostory s neobvyklými dekory. Je vyhotovena z 16 mm silné laminované desky zajišťující odolnost a dlouhou životnost. Její hrany jsou zabezpečeny ABS hmotou, tudíž nedojde k žádnému zranění či poškození zdí. Komoda taktéž disponuje šesti prostornými zásuvkami, do kterých ukryjete i ty nejvzácnější poklady.. nebo například doklady. To už je čistě na vaší fantazii!

Komoda se díky povaze svého neobyčejného vizuálu hodí do obývacího pokoje laděného do šedého odstínu nebo naopak do ložnice v chladných tóninách. Skvěle doplní další nábytek s motivem betonu či mramoru. Stane se korunou vašeho domova, ať už do ní schováte ponožky či důležité dokumenty!

Specifikace produktu:

Odolné a nadčasové vyhotovení
Odolná proti poškrábání
Vhodná k umístění do ložnice i obývacího pokoje
Jednoduchá montáž

Série: Komody a noční stolky CL, Dekor: Beton, Design: Moderní, Hloubka zásuvky: 30 cm, Hmotnost produktu: 27,4 kg, Materiál: Lamino, Počet dveří: 0, Počet zásuvek: 6 zásuvek, Povrchová úprava: Mat, Šířka zásuvky: 41 cm, Tvar: Přímé, Typ: Bez nožiček, Uzavřené, Úchytky: Bez úchytek, Vzor: Jednobarevné, Zavírání: Šuplíkové, Hloubka: 35 cm, Šířka: 100 cm, Výška: 57 cm