Komoda CRO-04

Kombinovanou komodu Cross 04 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má za 4 zásuvky a za dvířky poskytuje úložný prostor ve... více informací »
Komoda  CRO-04
7 081 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu Cross 04 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má za 4 zásuvky a za dvířky poskytuje úložný prostor ve...

Kombinovanou komodu Cross 04 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má za 4 zásuvky a za dvířky poskytuje úložný prostor ve 2 poličkách, které doporučujeme zatížit max 5 kg. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 12 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino

Žádaný kus Komoda CRO-04 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. získáte tady teď ve slevě. Akční cena 7 081 Kč.