NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. skříně a skříňky
  4. komody
  5. Komoda KAMA 100 cm dub artisan/zelená

Komoda KAMA 100 cm dub artisan/zelená

Velmi žádaný výrobek Komoda KAMA 100 cm dub artisan/zelená od skvělé značky TP Living snadno pořídíte bezpečně online za akční cenu! Nabídky od 5 709 Kč.
Komoda KAMA 100 cm

Poohlížíte se po moderním nábytku, který by nabídl úložný prostor, který tolik potřebujete? Chcete mít svou domácnost organizovanou, aby každá věc měla své místo. A v tom umí pomoci tato komoda Kama, která je vším, co potřebujete. Její moderní vzhled doplňují jemné linie a elegantní vzhled, který se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny a dalších. Dekor dubu artisan v kombinaci se zelenou barvou je velice příjemný a KAMA díky tomu padne do mnoha stylů.

Komoda je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné a pevné, což jim dodává stabilitu. Jde o laminovanou dřevotřísku a na přední straně o MDF desku. Přední strana je navíc doplněna drážkami, které dodávají komodě moderní vzhled a unikátní texturu. Komoda nabízí praktický úložný prostor s dvěma skříňkami, které se uzavírají klasicky dveřmi. Tyto skříňky umožňují bezpečné a snadné uložení větších předmětů, jako jsou knihy a mnoho dalších.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Na přední straně jemná textura
Dvě uzavíratelné skříňky

Série: Kama, Dekor: Dub Artisan, Design: Moderní, Materiál: Lamino, MDF, Dřevotříska, Počet dveří: 2, Počet zásuvek: 0 zásuvek, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Na nožičkách, Úchytky: Bez úchytek, Vzor: Dvoubarevné, Zavírání: S dvířky, Hloubka: 40 cm, Šířka: 100 cm, Výška: 78 cm