Komoda MOBIUS 3S

Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany... více informací »
Komoda MOBIUS 3S
4 718 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany...

Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní komoda se 3 šuplíky s push-click mechanismem je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Dodáváme v demontu. Prohlédněte si širokou škálu skříňových prvků systému Mobius, který vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor pro práci či hraní. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá

Tento akční a ve slevě kus Komoda MOBIUS 3S pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat teď za výhodnou cenu! Akční cena od 4 718 Kč.