Komoda Rea Ottawa UP5, UNI čelo

Pro oživení komody Rea Ottawa UP5 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase vyměnit za původní.... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP5
6 166 Kč
Ověřit dostupnost
Pro oživení komody Rea Ottawa UP5 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase vyměnit za původní....

Pro oživení komody Rea Ottawa UP5 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase vyměnit za původní. Komodu se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Dodáváme v demontu. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované

Diskontní výrobek Komoda Rea Ottawa UP5, UNI čelo od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás právě se slevou. Cena od 6 166 Kč.