Komoda s grafikou OWL ABS 12

Dětskou komodu OWL Typ 12 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan coimbra / růžová / bílá. Komoda s má 4 zásuvky a 2 dvířka s grafikou,... více informací »
Komoda s grafikou OWL ABS 12
6 948 Kč
Ověřit dostupnost
Dětskou komodu OWL Typ 12 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan coimbra / růžová / bílá. Komoda s má 4 zásuvky a 2 dvířka s grafikou,...

Dětskou komodu OWL Typ 12 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan coimbra / růžová / bílá. Komoda s má 4 zásuvky a 2 dvířka s grafikou, vnitřní prostor rozděluje police. Hrany komody chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Doporučujeme přikoupení více nábytku z dětské kolekce Owl, která byla vytvořena pro malá děvčátka a maminky, které si oblíbily motiv soviček! Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 47 cm – výška 95 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-růžová
Unikátní a žádaný produkt Komoda s grafikou OWL ABS 12 získáte rovnou tady u nás v populární sekci komody. Vyberte si ještě další produkty z této známé rubriky v bezva akci!

Žádaný produkt Komoda s grafikou OWL ABS 12 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě nyní skutečně výhodně! Akční ceny již od 6 948 Kč.