Konferenční stolek Lisa III

Konferenční stolek Lisa III v tmavě šedé barevné variantě Konferenční stolek Lisa III Konferenční stolek moderního stylu,... více informací »
Konferenční stolek Lisa III
Značka: Biano
3 084 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Lisa III v tmavě šedé barevné variantě Konferenční stolek Lisa III Konferenční stolek moderního stylu,...

Konferenční stolek Lisa III v tmavě šedé barevné variantě Konferenční stolek Lisa III Konferenční stolek moderního stylu, který se bude vyjímat v každém obývacím pokoji. Tvrzené sklo dodává stolku vkus a vysoký lesk. Díky použitému materiálu se stolek navíc dobře čistí a je odolný vůči snadnému poškození. Pod vrchní deskou je i praktická polička na odložení věcí. Podnož stolku je vyrobená z kombinace dřevovlákna a kovu. Toto spojení mu dodává nejen pevnost, stabilitu ale také současný nádech. Délka horních chromovaných válců je 16 cm, délka spodních 9,7 cm.

Tento neodolatelný produkt Konferenční stolek Lisa III od společnosti se zárukou kvality Biano snadno můžete najít tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny již od 3 084 Kč.