Konferenční stolek Zegna obdélníkový

Velmi zajímavé provedení stolu Designový kousek do vašeho interiéru Máte rádi originální a neobyčejné kousky nábytku? Nebo... více informací »
Konferenční stolek Zegna obdélníkový
Značka: Biano
5 081 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi zajímavé provedení stolu Designový kousek do vašeho interiéru Máte rádi originální a neobyčejné kousky nábytku? Nebo...

Velmi zajímavé provedení stolu Designový kousek do vašeho interiéru Máte rádi originální a neobyčejné kousky nábytku? Nebo naopak zatím váš interiér zdobí jen jednoduché prvky a toužíte je něčím ozvláštnit a pozvednout? Pak se podívejte na tento konkferenční stolek. Jeho efektní provedení je neotřelé a přivede na sebe pozornost. Díky jeho délce 120 cm na něj umístíte vše potřebné a nebude muset hledat další prostory, kam odložit hrnek s kávou nebo noviny. Deska stolu je z tvrzeného průhledného skla, nohy jsou chromované.

Tento výjimečný produkt pořídíte ještě tady a teď na našem webu ve známé kategorii konferenční stolky! Nyní koupíte nové produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další vybrané produkty od výrobce Biano. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Konferenční stolek Zegna obdélníkový od našeho známého výrobce Biano jednoduše můžete pořídit u nás teď za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 5 081 Kč.