NábytekŠpaninger.cz

Kontrast Podsedák na židli 40 x 40 cm tmavě modrý

Tento velmi oblíbený produkt Kontrast Podsedák na židli 40 x 40 cm tmavě modrý originál od výrobce Biano lze nakoupit u nás teď extra se slevou! Nyní za akční cenu 185 Kč.
Kontrast Podsedák na židli 40 x
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
185
Popis produktu

Dumáte nad tím, jak by měla vypadat vaše kuchyně či jídelna? Cítíte, že židle, které vám už nějakou tu chvíli slouží, by chtěla vyměnit nebo nějak pozvednout na novou úroveň? Jenže, jak na to? Vsaďte na detaily a dekorace, které vám v tom pomohou. Například podsedáky jsou nejen moderní a krásné, ale také nadmíru praktické, což ocení úplně všichni. Jejich jednoduchý design a moderní tmavě modrá barva vás dostane.

Hodí se opravdu do jakéhokoliv stylu – boho, industry i moderny. Svým vzhledem umí rozzářit každý exteriér i interiér, prostě tam, kde se hodí dobrá židle poslouží také podsedák na židli. Co se týče praktičnosti vsází především na to, abyste měli velké pohodlí a to jak při posezení s rodinou tak i přáteli. Nikde vás nic netlačí a navíc vám ani není chladno. Po stranách najdete praktické vázání, díky kterému podsedák upevníte a nikde neklouže.